Історія ДНЗ "Зернятко"

Вперше в смт Димер 1 травня 1945 року створили сезонні дитячі ясла на 1 групу, які відвідували діти віком від 3 місяців до 2 років. 5 вересня 1958 року в селищі відкрили дитячий садок на 2 групи для дітей від 3 до 7 років. А у вересні 1964 року об"єднали ясла і садок і перевели в новозбудоване приміщення за новим типовим проектом по вулиці Пушкіна 31. 140 дітей були розміщені в 6 групах (2 ясельні і 4 дошкільні).

Та час не стоїть на місці. Розширювалось селище, збільшилась кількість дітей дошкільного віку, постала гостра потреба в більшому приміщенні. Тож в1997 році колектив дошкільного навчального закладу ясла-садок "Зернятко" перейшов в приміщення радгоспного дитячого садка по вул.Бударіна 4, де і працює по даний час. В закладі функціонує 8 груп: дві групи для дітей раннього віку і шість груп для дітей дошкільного віку. В ДНЗ створені всі необхідні умови для розвитку, виховання і навчання малят. Завдяки тісній співпраці з селищною радою та батьками з кожним роком покращується матеріальна база. Просторі ігрові кімнати обладнанні необхідними меблями, іграшками, посібниками.

В лютому 2011 року дошкільний навчальний заклад ясла-садок "Зернятко" пройшов державну атестацію. За підсумками атестації навчально-виховної діяльності, заклад отримав високий рівень з відзнакою

Відповідно аналізу роботи ДНЗ, найбільшою проблемою на сьогоднішній день є переповненість груп: проектна потужність 119 місць, відвідує 250, 140 дітей стоять на черзі. З метою задоволення потреб населення селища, силами селищної ради був розроблений проект на добудову 4 вікових груп, який вдало пройшов експертизу.

Кiлькiсть переглядiв: 187

Коментарi