Адміністрація ДНЗ "Зернятко"

/Files/images/051.JPG

Завідуюча ДНЗ "Зернятко" - Башлик Наталія Андріївна. Займає посаду керівника з 1992 року.

Має вищу освіту, спеціаліст Вищої категорії, присвоєно звання "Відмінник освіти". Є експертом Регіональної експертної ради Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації; керівник районного методичного об'єднання (РМО) завідуючих і методистів відділу освіти Вишгородської РДА. Була делегатом з"їзду працівників освіти у 2011р.

Завідувач ДНЗ дуже складна та кропітка професія. Від кого залежить грамотна робота дошкільного навчального закладу? Звісно, насамперед, від керівника.

Башлик Наталія Андріївна характеризується порядністю, впевненістю справжнім захопленням своєю справою та толерантністю. Є зразковим прикладом для всього свого колективу; мудрий наставник та порадник. Наталія Андріївна ніколи не обмине своєю увагою: ні маленьких вихованців, ні їхніх батьків, крім того, наша завідувач йде в ногу з сучасністю, вона з невичерпаною енергією та ентузіазмом спонукає весь педагогічний колектив до втілення їх задумів в навчально-виховному процесі ДНЗ

/Files/images/180.JPG

Басюк Наталія Михайлівна - методист ДНЗ "Зернятко". Займає посаду з 2004 року. Має вищу освіту, спеціаліст Вищої категорії, присвоєно звання - "Старший вихователь".

Наталія Михайлівна здійснює методичне керівництво освітньою діяльністю педагогічного колективу дошкільного закладу, забезпечує умови для ефективного педагогічного процесу, фізичного та психічного розвитку дітей, дотримується педагогічної етики, поважає гідність дітей, захищає їх від будь-яких форм фізичного або психічного насильства, запобігає шкідливим звичкам, пропагує здоровий спосіб життя.

Негоденко Алла Миколаївна - головний бухгалтер ДНЗ "Зернятко" Димерської селищної ради. Працює в дитячому садку з 1998 року.

Друкар Галина Кузьмівна - старша медична сестра дошкільного навчально закладу "Зернятко". Прийшла працювати до ДНЗ в 1996 році.

Павлюк Надія Федорівна - завідуюча господарством ДНЗ "Зернятко" працює на цій відповідальній посаді з 2005 року.

Кiлькiсть переглядiв: 187

Коментарi